Як вибрати необроблену деревину на електронних торгах?

Сьогодні державні закупівлі здійснюються через інтернет завдяки впровадженню нових технологій. Біржа для роботи з аукціонами Прозорро дозволяє проводити підприємницьку діяльність безпечно, без загроз шахрайства та корупційних схем. Тут всі процеси проходження аукціонів відкриті та доступні для перегляду. Вивчити інформацію про торгівлю деревиною на Універсальній біржі України, а також взяти участь у торгах можна, перейшовши за посиланням https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-electric-power/ .

Як вибрати необроблену деревину на електронних торгах?

Особливості торгівлі деревиною

Для того, щоб розпочати участь у торгах, потрібно вибрати платформу, через яку здійснюється реєстрація на сайті Прозорро. Усі ресурси працюють за єдиним прайсом цін, однак можуть надавати додаткові послуги. Після реєстрації учасник отримує можливість відстежувати тендери та брати в них участь. Все працює відкрито, можна переглянути інформацію про попередні аукціони та дізнатися, як вибрати необроблену деревину на електронних торгах.

У зв’язку зі змінами законодавства у 2021 році змінилися умови торгівлі деревиною. З огляду на це кожен покупець і продавець зобов’язаний набути членства на біржі й при цьому пройти акредитацію. Тільки після надання всіх документів та підтвердження перевірок можна залишати заявки на закупівлю та пропозиції на надання товару. Таким чином, можна не переживати про походження товару, оскільки процедура повністю відповідає законодавству. Дозвіл на участь у торгах із продажу деревини видається терміном на рік з можливістю подальшого продовження.

Як вибрати деревину на електронних торгах?

Завдяки Українській біржі придбати необроблену деревину стало можливо через інтернет. Проте переглянути зовнішній вигляд і якість неможливо. У процесі торгів усі учасники залишаються анонімними, аби унеможливити корупційні втручання.

Завдяки новому законодавству брати участь у торгах та надавати необроблену деревину можуть лише ті продавці, які пройшли акредитацію та набули членства на біржі. Завдяки цьому можна не перейматися тим, що товар виявиться неякісним. Брати участь можуть лісові господарства областей, які за ліцензією займаються збиранням та заготівлею дерева, а як наслідок проходять регулярні перевірки.

Торги відбуваються за англійським типом, як і будь-які інші. Замовник виставляє свої умови та бажану ціну, а постачальники, що отримали акредитацію, надають зустрічні пропозиції. Система Прозорро – зворотний аукціон, де переможцем стає той, хто запропонує найнижчу ціну на деревину.

Відстеження аукціонів можливе за допомогою спеціально розробленого Вайбер-бота, який переглядає лоти за різними критеріями. Так кожен постачальник, що бажає продати необроблену деревину, може підписатися на розсилку про появу лотів у даній сфері. Як тільки з’явиться цікава пропозиція, достатньо увійти до головного кабінету на біржі та подати заявку на участь в аукціоні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.